Pryč s lupy!!

5. února 2010 v 19:17 | Anne |  Ostatní

Trápí vás lupy??? vyzkoušejte tyto typy:


1. Rozmačkejte na jemno 2 aspiriny a prášek přidejte při umývání vlasů k běžnému šamponu. Nechte šampon s aspirinem ve vlasech působit 1-2min, pak vlasy důkladně spláchněte a ještě jednou umyjte samotným šamponem.
2. Pokud vás suché, odlupující se šupinky odumřelé kůže nutí pořád se škrábat na hlavě, možná bude stačit sáhnout do ledničky pro citronovou šťávu. Nejdříve vmasírujte do vlasů 2 lžíce šťávy a opláchněte. Poté rozmíchejte lžičku šťávy v hrnku vody, naneste na vlasy a znovu opláchněte.
3. Namočte si vlasy, naberte hrst jedlé sody a důkladně si ji vetřete do kůže na hlavě. Pak si vlasy opláchněte a vysušte. Takto postupujtevždy, když nastal čas si umýt vlas, ale místo šamponu používejte pouze jedlou sodu. Zpočátku možná budete mít vlasy příliš suché, ale po několika týdnech bude kůže na vaší hlavě produkovat maz přirozeně. Výsledkem budou měkčí vlasy a především žádné lupy!
4. Vlasy si po běžném umytí šamponem ještě opláhněte roztokem ze 2 šálků jablečného octa a 2 šálků studené vody. Nebo si můžete odměřit 3 polévkové lžíce octa a vmasírovat si je do pokožky hlavy ještě před mytím vlasů. nechte několik minut působit, pak opláchněte a vlasy si umyjte jako obvykle.

5. Drsnost obyčejné kuchyńské soli se skvělehodí při odstraňování lupů ještěpřed použitím šamponu. Posolte si suchou hlavu a sůl vetřete do vlasů - dopřejte hlavě pořádnou masáž. Uvidíte, že jste si odstranili suché kousky kůže, teprve teď nastává čas na šampon.
6. V případě ilného problémus lupy si umyjte hlavuobyčejným šamponem a potom do vlasů vetřete alkoholovou ústní vodu. Nato můžete pokračovat svým oblýbeným kondicionérem
ZDROJ:modelky-n.blog.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama